Doplnky

Odvodnenie
Líniové odvodnenie je zberné zariadenie, ktoré zachytáva dažďovú vodu z konkrétnej odvodňovanej plochy a odvádza ju preč, napríklad do kanalizácie. Toto zberné zariadenie má tvar línie a môže byť umiestnené naprieč alebo pozdĺž daného odvodňovaného územia.

Pri bodovom odvodnení je všetka voda zo spevnenej plochy odvedená bodovými vpustami, ktoré sú následne napojené na dažďovú kanalizáciu. Plochu je potrebné rovnomerne rozdeliť na časti a každý diel potom vyspádovať k danému vpustu.

Stavebné profily
Účinné zateplenie závisí na každom kvalitne vykonanom detaile, ktorý zaisťuje dlhú životnosť obvodového plášťa a jeho celistvosť bez tepelných mostov. Lišty a profily slúžia celej rade účelov, napr. založenie systému, vystuženie nárožia a ostenia, ukotvenie predmetov na systém.

Pri konštrukcii balkóna alebo terasy sú nepostrádateľným dokončovacím prvkom, ktorý zaručuje správnu konštrukciu a funkčnosť – profily a balkónové odkvapy.

Spojovací materiál

Spojovacie materiály a upevňovacie systémy ponúkané v našej predajni v sortimente plastových kotiev, oceľových kotiev, chemických kotiev a spojov, komplexný sortiment skrutiek, ako aj lepidlá, tmely, silikóny, peny, kotúče a vrtáky sú určené profesionálom aj hobby majstrom.

Stavebné puzdrá
Stavebné puzdrá ponúkajú priestorovo úsporné a štýlové riešenie, pričom sú dokonalou alternatívou k tradičným závesným dverám pre kúpeľne, toalety, úžitkové miestnosti, špajzy či vstavané skrine. Inštalácia posuvných dverí do puzdra je ideálnym pre každú miestnosť, kde chcete maximalizovať využiteľný podlahový priestor.

Plot
Vkusné ohraničenie domova dáva nevyhnutnú bodku za celým projektom. Vyberte si z rôznych farieb, materiálov, priehľadnosti a dizajnu, ktorý podčiarkne exteriér vášho príbytku.

Kamenný koberec
Kamenný koberec je systém, ktorý kombinuje malé kamienky s odolnou epoxidovou živicou, vytvárajúc tak pevný, ale zároveň flexibilný povrch. Tento typ povrchu je ideálny pre terasy, schody, chodníky, ale aj iné exteriérové plochy, kde hľadáte spojenie prírodného vzhľadu a vysokého výkonu. Kamenný koberec je schopný revitalizovať staré, popraskané betónové plochy a priniesť im nový, svieži vzhľad.