Murovací materiál

Tehla
Stavba vlastného domu je pre mnoho ľudí životným snom. Výber správnych stavebných materiálov je rozhodujúci pre úspešnosť projektu a jeho trvanie v čase. Pálené tehly zabezpečujú kľúčové vlastnosti pre kvalitnú stavbu: dlhá životnosť, pevnosť, vynikajúce akumulačné schopnosti, bezpečnosť a environmentálna udržateľnosť. Pálená tehla patrí medzi najkvalitnejšie a najtrvácnejšie stavebné materiály na trhu. Vyrobená je z prírodných materiálov a jej vysoká pevnosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom zaručuje dlhú životnosť stavby.

Pórobetón
Pórobetón je klasikou medzi stavebnými materiálmi a ponúka vysoký štandard tepelnej izolácie, mimoriadnu stabilitu a odolnosť, ľahkú manipuláciu a spracovanie, je nehorľavý a zaisťuje príjemnú vnútornú klímu.

Vápenno-pieskové tvárnice

Vápenno-pieskové tvárnice sú už viac ako storočie osvedčené a patria k tradičným stavebným materiálom. Spĺňajú najvyššie požiadavky na únosnosť, protihlukovú ochranu stavieb a zisk podlahovej plochy. Preto sú vhodné najmä na viacpodlažnú bytovú a nebytovú výstavbu.

Sú vhodný produkt na stavbu všetkých budov s takmer nulovou spotrebou energie a pasívnych budov. Jej vysoká objemová hmotnosť prináša benefity vo forme akumulácie a homogenita materiálu prispieva k vzduchotesnosti obálky budovy.